Radenie produktov

767 položiek celkom

Výpis produktov

16036 1 tunak loin svickova bez kosti bez kuze 2 5 kg
€63,50 / balení 3,5 kg
Jednotková cena: €18,14 / 1 kg

dle váhy

Kód: 174081
5467 1 jeleni hamburger 12 cm petron
€63,70 / balení 5,4 kg
Jednotková cena: €11,80 / 1 kg

30 x 180 g

Kód: 285802
5683 hovezi kyta byk platky zak gurmet
€63,90 / balení 3 kg
Jednotková cena: €21,30 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711676
3139 1 losos divoky gorbusa porce s kuzi bez kosti msc
€64,10 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,82 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 167024
3496 1 obalovane rybi nugety z aljasske tresky 20 g
€64,10 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,82 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 166966
Hovězí medailonky, Morgan Ranch US Hovězí maso, Otto Gourmet, mražené, cca 160 g, cena je uvedena za 1 kg a přepočítává se
€64,10 / bal
Jednotková cena: €641 / 1 kg
Kód: 55084
Kaninchen Terrine, mit Oliven, 1 kg Kód: 12631
5620 hovezi platky na ptacky naklepane zak gurmet
€64,50 / balení 3 kg
Jednotková cena: €21,50 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711683
5569 hovezi rostena krava ku zak gurmet
€64,70 / balení 3 kg
Jednotková cena: €21,57 / 1 kg

3–5 kg

Kód: 711735
Fasanen Terrine, mit Pfifferlingen, 1 kg
€64,90 / ks
Kód: 14847
3790 1 kapr puleny jednotlive baleny vcetne patere
€64,90 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,98 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 120310
3841 1 rybi prsty nemlete premium 30 g
€64,90 / balení 6 kg
Jednotková cena: €10,82 / 1 kg

1 x 6 kg

Kód: 138022

Ovládacie prvky výpisu

767 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x