Radenie produktov

767 položiek celkom

Výpis produktov

5215 rump steak ja platky 200 g zak gurmet
€61,60 / balení 2,5 kg
Jednotková cena: €30,80 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711821
5446 1 jeleni kyta spodni sal bez kosti petron
€61,80 / balení 2,75 kg
Jednotková cena: €22,47 / 1 kg

dle váhy

Kód: 281028
5188 1 srnci hrbet bez kosti petron
€61,90 / balení 1,1 kg
Jednotková cena: €56,27 / 1 kg

dle váhy

Kód: 281049
3592 1 morska stika kapska filet s kuzi 110 170 g
€62,20 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,44 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 102325
4783 1 veprove koleno zadni s kosti
€129,90 –51 %
€62,40 / balení 20 kg
Jednotková cena: €3,12 / 1 kg

dle váhy

Kód: 261021
3523 1 aljasska treska svickova 90 120 g bez kosti bez kuze msc
€62,60 / balení
Jednotková cena: €12,52 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 106309
3706 1 file porce bez kosti exclusive nowaco 100 g
€62,80 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,56 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 139035
3799 1 file porce seafrozen nowaco 100 g
€62,80 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,56 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 139016
5668 hovezi kyta orech
€62,80 / balení 5 kg
Jednotková cena: €12,56 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711018
5254 nz jehneci french rack
€62,80 / balení 1 kg
Jednotková cena: €62,80 / 1 kg

2 x cca 500g

Kód: 719307
5677 hovezi kyta byk ku zak gurmet
€63,40 / balení 3 kg
Jednotková cena: €21,13 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711623

Ovládacie prvky výpisu

767 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x