Platba a doprava

 

Ak si objednáte tovar podliehajúci rýchlej skaze, ste povinní zaň zaplatiť a možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní sa neuplatňuje. Podrobnejšie informácie nájdete v obchodných podmienkach.

 

Za svoju objednávku môžete zaplatiť všetkými bežnými spôsobmi. Ak si objednáte tovar s nekalibrovanou hmotnosťou, a teda cena je označená ako približne, budeme vám účtovať podľa skutočne odoslanej hmotnosti a konečný účet za tento tovar vám vystavíme až pri odoslaní. Ak sa rozhodnete platiť kreditnou kartou online, rozdiel v cene vám bude účtovaný alebo vrátený podľa skutočnosti.

Vašu objednávku suchého tovaru doručíme prostredníctvom prepravcov PPL alebo DPD na vami zvolenú adresu v rámci celého Slovenska, a to aj na dobierku.

Chladený tovar doručí špecializovaný prepravca COOLBalík len v Bratislave a okolí podľa nižšie uvedenej mapy a len pri platbe vopred.

Doručenie sa uskutoční medzi 12. a 21. hodinou, o presnejšom čase doručenia budete informovaní sms správou od kuriérskej služby v utorok v podvečer. Požiadavky na doručenie v obmedzenom časovom okne (napr. do 16:00, po 18:00) alebo výraznú zmenu adresy je potrebné ihneď prerokovať s dispečerom. Celý systém doručovania je automatizovaný a vopred prepojený s časmi doručenia pre iných zákazníkov - nie všetky zmeny sú možné.

 

Vytvořil Shoptet | Design Shoptetak.cz