Radenie produktov

767 položiek celkom

Výpis produktov

4930 1 veprova pecene marinovana v medu tender pork
€107,60 / balení 9,2 kg
Jednotková cena: €11,70 / 1 kg

dle váhy

Kód: 261301
544 1 das morsky bez hlavy 500 1000 g originalni box
€108 / balení 6 kg
Jednotková cena: €36 / 1 kg

1 x 6 kg

Kód: 191475
Chorizo Iberico Gran Seleccion, Belotta Cular, vom Iberico Schwein, ganze Wurst, ca. 1,2 kg Kód: 23172
298 1 stikozubec filet s kuzi 200 500 g originalni box
€108,20 / balení 5 kg
Jednotková cena: €36,07 / 1 kg

1 x 3 kg

Kód: 191223
508 1 humr seversky langustina 16 20 ks kg
€109,10 / balení 3 kg
Jednotková cena: €36,37 / 1 kg

1 x 3 kg

Kód: 195401
5674 hovezi kyta ku obj gurmet
€112,10 / balení 4 kg
Jednotková cena: €28,03 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711605
5461 1 jeleni hrbet bez kosti velky petron
€112,60 / balení 2,5 kg
Jednotková cena: €45,04 / 1 kg

dle váhy

Kód: 281021
223 1 vlk morsky 400 600 g originalni box
€113,40 / balení 6 kg
Jednotková cena: €18,90 / 1 kg

1 x 6 kg

Kód: 191567

Ovládacie prvky výpisu

767 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x