Radenie produktov

767 položiek celkom

Výpis produktov

5581 hovezi rostena byk platky zak gurmet
€89,40 / balení 3 kg
Jednotková cena: €29,80 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711741
412 1 losos kousky skrabane maso
€90,40 / balení 1 kg
Jednotková cena: €90,40 / 1 kg

dle váhy

Kód: 191122
5884 bio hovezi kyta vrchni sal
€90,50 / balení 5 kg
Jednotková cena: €18,10 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711354
5440 1 jeleni maso na gulas exclusive petron
€90,90 / balení 5 kg
Jednotková cena: €18,18 / 1 kg

2 x 2,5 kg

Kód: 285115
4897 1 veprova zebra spicky riblets gurmet
€90,90 / balení 10,5 kg
Jednotková cena: €8,66 / 1 kg

dle váhy

Kód: 261071
4774 1 veprove palicky drumsticks v bbq marinade tender pork
€91,20 / balení 6,5 kg
Jednotková cena: €14,03 / 1 kg

dle váhy

Kód: 261303
5476 1 jehneci plec bez kosti
€91,60 / balení 3,5 kg
Jednotková cena: €26,17 / 1 kg

dle váhy

Kód: 264032
2896 1 krepelka cela 180 200 g
€91,80 / balení 4,8 kg
Jednotková cena: €19,13 / 1 kg

12 x 2 ks

Kód: 256201
3217 1 treska tmava filet bez kosti bez kuze
€92,40 / balení 7,5 kg
Jednotková cena: €12,32 / 1 kg

1 x 7,5 kg

Kód: 105117
5605 hovezi plec ku obj gurmet
€93,20 / balení 4,5 kg
Jednotková cena: €15,53 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711505

Ovládacie prvky výpisu

767 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x