Radenie produktov

767 položiek celkom

Výpis produktov

5494 1 jehneci kolinko
€81,80 / balení 3 kg
Jednotková cena: €27,27 / 1 kg

dle váhy

Kód: 264046
5230 rib eye ja platky 200 g zak gurmet
€81,90 / balení 2 kg
Jednotková cena: €40,95 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711690
5026 1 veprova kotleta texas gurmet
€82,30 / balení 5 kg
Jednotková cena: €16,46 / 1 kg

dle váhy

Kód: 261061
2980 1 obalovane nugety z lososa nemlete 25 g
€82,40 / balení 5 kg
Jednotková cena: €16,48 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 167000
5500 jehneci hrebinek irl platky obj
€82,40 / balení 2 kg
Jednotková cena: €41,20 / 1 kg

dle váhy

Kód: 719303
5437 1 jeleni maso na gulas petron
€82,60 / balení 5 kg
Jednotková cena: €16,52 / 1 kg

2 x 2,5 kg

Kód: 285113
5062 tomahawk steak z byka zak gurmet
€82,60 / balení 3 kg
Jednotková cena: €27,53 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711712
5728 1 hovezi drstky krajene predvarene
€82,80 / balení 10 kg
Jednotková cena: €8,28 / 1 kg

10 x 1 kg

Kód: 273315
262 1 ustrice fines 2 francie
€83,10 / balení 48 ks
Jednotková cena: €1,73 / 1 ks

1 x 48 ks

Kód: 195311
5056 top blade usa loupana plec
€83,40 / balení 2,5 kg
Jednotková cena: €33,36 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711920
5845 1 danci maso na gulas petron
€84,40 / balení 5 kg
Jednotková cena: €16,88 / 1 kg

2 x 2,5 kg

Kód: 285201

Ovládacie prvky výpisu

767 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x