Radenie produktov

767 položiek celkom

Výpis produktov

5563 hovezi rostena krava platky zak gurmet
€67,30 / balení 3 kg
Jednotková cena: €22,43 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711739
3559 1 francouzska kachni rolada dd
€67,40 / balení 4,6 kg
Jednotková cena: €14,65 / 1 kg

2 x cca 2,3 kg

Kód: 230204
3133 1 butterfish maslova ryba filet bez kosti bez kuze
€67,50 / balení 4 kg
Jednotková cena: €16,88 / 1 kg

2–7 kg

Kód: 102350
3262 1 obalovane porce z aljasske tresky cerealni msc 113 g
€67,60 / balení 5 kg
Jednotková cena: €13,52 / 1 kg

1 x 5 kg

Kód: 166969
271 1 tunak zlutoploutvy aa sashimi filet 1 5 5 kg
€67,80 / balení 1 kg
Jednotková cena: €67,80 / 1 kg

dle váhy

Kód: 191306
3484 1 perlicka
€68,50 / balení 4,8 kg
Jednotková cena: €14,27 / 1 kg

4 x cca 1,2 kg

Kód: 256202
5053 top side ja vrchni sal
€68,90 / balení 4 kg
Jednotková cena: €17,23 / 1 kg

dle váhy

Kód: 711829
3691 1 kruti prsni rizek cz
€69,30 / balení 5 kg
Jednotková cena: €13,86 / 1 kg

cca 5 kg

Kód: 250035
4057 1 kureci rolka bez lepku dd
€69,80 / balení 7,5 kg
Jednotková cena: €9,31 / 1 kg

10 x 750 g

Kód: 232030
4975 veprova kyta bez kosti vu
€70,10 / balení 9 kg
Jednotková cena: €7,79 / 1 kg

dle váhy

Kód: 710914
250 1 ustrice fines 3 francie
€70,70 / balení 48 ks
Jednotková cena: €1,47 / 1 ks

1 x 48 ks

Kód: 195313
526 1 hrebenatka vyloupana 10 20 ks lb musle sv jakuba
€71 / balení 1 ks
Jednotková cena: €71 / 1 ks

1 x 1 kg

Kód: 195219

Ovládacie prvky výpisu

767 položiek celkom
Vytvořil Shoptet | Design Shoptak.cz

x